PPCOM poleca

wspiera lokalną przedsiębiorczość

W podanych lokalizacjach mogą Państwo skorzystać z pełnej gamy usług sieci PPCom dla firm.

Lokale biurowe Rolna 43 w Katowicach Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Jaglarz Maciej Agencja Nieruchomości (siedziba firmy: Katowice, al. Korfantego 2). Aktualna oferta agencji obejmuje m.in. wynajem lokali biurowych w lokalizacji ul. Rolna 43

Wynajem biur Ligocka 103 w Katowicach Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Euro-Centrum S.A. Park Przemysłowy. Działalność Grupy Euro-Centrum obejmuje wynajem nowoczesnych lokali biurowych m.in. w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Ligockiej 103

PPCOM poleca strony i firmy

Spółka SOFT PRO 2 jest lokalnym dostawcą usług tj. Internet, Telewizja Cyfrowa HD, Telefon (VoIP) istniejącym na rynku od 2001 roku. Świadczymy także dodatkowe usługi z zakresu projektowania i wykonywania sieci teletechnicznych, opartych na nowoczesnej technologii.
Niebezpiecznik to kilkunastoosobowa firma, która oprócz prowadzenia tego serwisu internetowego zajmuje się wykonywaniem testów penetracyjnych i prowadzeniem silnie technicznych szkoleń z bezpieczeństwa.
Twój Internet to bezpłatny magazyn doradczy. Korzystaj ze swojego internetu optymalnie.

Signo to kreatywna agencja reklamowa, dbamy o nowoczesny i spójny wizerunek marki. Wiemy, jak pokazać to, co Twoja marka ma do powiedzenia. Specjalizujemy się we wszystkich aspektach związanych z wizualną stroną marki, łącząc strategiczne podejście, kreację i design.

Nieustannie szukamy rozwiązań gwarantujących rozwój i stałą przewagę nad konkurencją. Dbamy o spójność punktów kontaktu z klientem. Tworzymy dla ludzi z myślą o ich pasjach, oczekiwaniach i marzeniach!

Kontakt

Skontaktuj się i pozwól nam przedstawić ofertę


  Adres

  Pon-Pt: 12:00-18:00

  PPCom Spółka z o.o.
  ul. Ligocka 66 lok. III
  40-569 Katowice

  Kontakt
  +48 507 606 943 biuro@ppcom.katowice.pl
  Copyright © 2020 PPCOM Sp. z o.o.
  Powered by