...

PPCOM

PPCOM w CS:GO

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

PPCOM poszukuje chętnych do drużyny, która będzie reprezentować naszą wspólnotę w turniejach CS:GO. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu. Jeśli jesteś naszym klientem i chcesz dołączyć do drużyny zadzwoń do nas +48 507 606 943 lub napisz [email protected]

CS:GO co to jest?

Counter-Strike Global Offensive czyli CS:GO to jedna z najpopularniejszych na świecie strzelanek z gatunku FPS. To gra, która niezmiennie od lat króluje w rankingu najpopularniejszych gier: w swojej kolekcji ma ją ponad 39 milionów graczy z całego świata. Regularnie w CS:GO gra aż 10 milionów osób..

Gra została stworzona jako modyfikacja (tak zwany “mod”) w 1999 roku przez dwójkę fanów gry Half Life, Minha “Goosemana” Le’a i Jessa “Cliffe” Cliffe’a. Jednak niezwykle popularne Counter-Strike: Global Offensive, jest odświeżoną wersją starego CSa sprzed 17 lat. CS:GO, który znamy do teraz, zadebiutował w 2012 roku.

Gra dla tylko dla dorosłych?

Counter-Strike Global Offensive posiada oznaczenie PEGI 18, czyli jest odpowiednia dla osoby dorosłej. Nie jest jednak tajemnicą, że w CS:GO na całym świecie grają dużo młodsze osoby. To, czy Wasze dziecko powinno grać w CS:GO pozostawiam waszej ocenie, Drodzy Rodzice. To Wy najlepiej znacie swoją pociechę i wiecie, czy gra będzie dla niej odpowiednia.

Popularność tkwi w prostocie

Żeby zacząć grać w CS:GO potrzeba pięciu minut. Gra jest naprawdę banalnie prosta. Po przejściu trybu deathmatch i gry uproszczonej możemy przejść do sedna sprawy – meczy turniejowych. Zmagania w trybie 5 na 5, 2 frakcje, 30 rund, 7 map. Wygrana przy 16 wygranych rundach. Po połowie zmiana stron. Brzmi bardzo prosto i nie potrzebujemy wielkich umiejętności. Jednak, kiedy chcemy wygrywać już jest trudniej. Gra stawia na taktykę i współpracę z pozostałymi członkami drużyny.
Możesz posadzić na krześle losową osobę i będzie ona w stanie zagrać mecz, a przy odrobinie szczęścia nawet uda jej się zdobyć punkt. Prostota rozgrywki przyciąga graczy, a jej złożoność taktyczna zatrzymuje ich na dłużej. CS:GO daje nam ogromne możliwości, co więcej musimy się rozwijać jeżeli chcemy poprawiać umiejętności i zajść naprawdę daleko.

Nie ma się nad czym zastanawiać, naukowcy dostarczają nam wielu dowodów na to, że gry komputerowe rozwijają zmysł taktyczny, poprawiają refleks i uczą szybkiego reagowania. Myślę, że nie ma drugiej produkcji, która uczyłaby nas tego tak dobrze, jak właśnie Counter-Strike Global Offensive lub po prostu CS:GO.

Internet Katowice

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z PPCOM są tutaj, aby pomóc! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie internetowe, którego potrzebuje Twoja firma.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu:+48 507 606 943.

Zapraszamy także do naszego biura: ul. Ligocka 66 lok III; 40-569 Katowice

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: [email protected]

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.