...

PPCOM

Powiększamy zasięg.

Z przyjemnością informujemy o tym, że rozpoczęliśmy świadczenie naszych usług w kolejnych dzielnicach. Dębie historyczna część oraz jednostka pomocnicza Katowic, położona w północnej części miasta, nad Rawą. Dawniej wieś oraz gmina. Na początek na Dębie będziemy świadczyć usługi w technologii radiowej, ale wraz ze wzrostem liczby abonentów będziemy migrować do technologii światłowodowych.

Nastepnie dzielnica Zawodzie. Postindustrialna dzielniaca, która szybko się rozwija. To dzielnica biznesowa z nowoczesnymi biurowcami w nowych parkach biznesowych. W zrewitalizowanych budynkach dawnych zakładów przemysłowych mieszczą się siedziby firm z branży zaawansowanych technologii. Sklepy osiedlowe i supermarkety sąsiadują z prostymi pubami, stylowymi bistrami, piekarniami i barami z sushi. W pobliskim Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia można zobaczyć maszyny przemysłowe z początku XX wieku. Musieliśmy tu być.

Internet Katowice

Jesteś z Katowic? Zapraszamy do naszego biura obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-18.00 lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 507 606 943

Adres biura: ul. Ligocka 66 lok III; 40-569 Katowice

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: [email protected]

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.